X

חשמל חכם לעסקים

להעניק למבקרים חוויית נופש מושלמת - פתרון עבור מלונות

תמונה לתוכן למלונות1השאיפה שלנו כמארחים היא לספק ללקוחות בית המלון חוויית שהייה מושלמת, נוחות בלתי מתפשרת ופינוקים בלי סוף. המערכת החכמה למלונות מאפשרת את כל זאת ועוד. הכירו את יתרונותיה של המערכת המתקדמת ביותר בעולם הנופש והתיירות.

 

נוחות מקסימלית לנופשים וגם – לצוות התפעול

כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה: האורח מגיע למלון ומרגע קבלת המפתח מתחילות טלפונים לקבלה עם בקשה להגביר או להוריד את טמפרטורת המזגן, לכוון הערוצים בטלוויזיה, לשנות את התאורה בחדר ועוד.

המערכת החכמה אותה אנו משווקים משנה את כללי המשחק ומעניקה למבקר את האפשרות לעצב את חוויית שהותו במלון לפי העדפותיו, ובכך מפחיתה את העומס על צוות הקבלה בלובי.

בעזרת המערכת החכמה יכול המבקר להדליק ולכבות את האורות בחדרו באופן אוטומטי, להדליק ולכבות את הטלוויזיה, להפעיל את המזגן ולשלוט בטמפרטורה בחדר, להגיף את התריסים לשם השגת פרטיות, או להיפך, בכדי לצפות בנוף ועוד.

קדמה ואלגנטיות במערכת תפעול פשוטה

הטכנולוגיה הפשוטה והחכמה שפועלת לטובתכם ומייעלת את תהליך העבודה: המערכת החכמה למלונות מאפשרת לצוות המלון לשלוט בתפעול החדר מבלי לזוז מהעמדה בלובי הקבלה. באמצעות לחיצת כפתור אחת יוכל הצוות להפעיל ולכבות מכשירים שונים בחדרי המלון ולהכין אותם לביקור הנופשים.

בעזרת לוח הבקרה יוכל הצוות להפעיל צירופים שונים של תאורה, מיזוג ומערכת בידור לפי העדפת המבקר, לאפשר לו להיכנס לחדר המוגדר בדיוק לצרכיו וכפי רצונו, ובעצם ליצור חוויה שתשאיר רושם רב על כל מבקר, כל זה מרחוק ומבלי להפריע לנופשים בחדרם.

בנוסף, המערכת החכמה למלונות מסייעת לעכוב אחר סטטוס החדר והעדפת הלקוח כגון : "נא לא להפריע, החדר דורש ניקויי…

נשמח לעמוד לרשותכם בתהליך ההתקנה והתפעול

המערכת החכמה למלונות כוללת מפסקים ומתגים המתקשרים ביניהם ו"לומדים" את הצרכים של הלקוחות. לאחר ההתקנה יש להזין את נתוני הבסיס הרצויים (הטמפרטורה המועדפת, מצב תאורה רומנטי ואופציות נוספות) וזהו, המערכת לוקחת פיקוד מעתה והלאה ועושה פלאים.

היופי במערכת זו הוא שעל אף היותה מתקדמת – היא אינה מצריכה התקנה מורכבת או ארוכה, כך שתוכלו ליהנות ממנה כבר עתה. אנו בחברת Smart touch מיומנים בהתקנת המערכת החכמה ונשמח לעמוד לרשותכם במתן ייעוץ והתקנה בפועל. ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל או בטלפון.

מערכת שליטה ובקרה מתקדמת שתשנה את חייכם - פתרון למשרדים

תמונה לתוכן למשרדים1להתחיל את היום עם חיוך, לבלות בנוחות בלתי מתפשרת, ליהנות מקדמה, איכות חיים ונוחות וגם לחסוך עד 30% מצריכת החשמל. הכירו את המערכת מבית Smart Touch שמעניקה לכם את כל זאת ועוד.

מנהלי משרדים, כך תצרו סביבת עבודה נעימה לכם ולעובדים

מערכת "הבית החכם" המיועדת גם למשרדים הינה מערכת בקרה ושליטה שבאמצעותה ניתן לתפעל את מרבית המערכות במשרד, ולהתאימם לרצונכם באופן דינמי ובזמן אמת!

האלמנטים בהם ניתן לשלוט מגוונים וכוללים הדלקה וכיבוי מערכות התאורה, המיזוג, החלונות והתריסים, מערך המחשוב, המקרן או הטלוויזיה בלובי המשרד ובחדר הישיבות ואפילו את מכונת הקפה במטבחון. באמצעות המערכת החכמה ניתן גם לקבוע את הטמפרטורה הרצויה בכל שעה ביום, לשלוט על עוצמות התאורה ועל אופן פתיחת והגפת התריסים, וזו רק רשימה חלקית של אפשרויות.

הבשורה המשמחת היא שהתקנת המערכת המתקדמת הזו אינה מצריכה חפירות, הרמת ריצוף, שבירת קירות, קדיחות מלכלכות או כל פעולה מאסיבית אחרת, כוון שההתקנה פשוטה ומתבססת על התשתית הקיימת במשרד!

ההתקנה מצריכה החלפת המפסקים הקיימים במשרד וביצוע התאמה בקלות, במהירות ומבלי ללכלך, כך שניתן להתקינה כבר במהלך יום העבודה הקרוב מבלי להפריע לעובדים או לפעילות העסק.

אנו בחברת Smart Touch מיומנים בהתקנת המערכת החכמה במשרדים ובבתי עסק קטנים, בינוניים וגדולים (כולל ברשתות) ונשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ, הכוונה והתקנת המערכת במשרדכם.

טכנולוגיה ירוקה בעלת תוו תקן ישראלי ואירופאי

נוסף על הפלוסים הגדולים שכבר הזכרנו נוסיף ונציין כי המערכת החכמה מסייעת ביצירת התנהלות צרכנית חכמה וחסכונית, ומאפשרת לצרכן בבית או במשרד להוריד כ- 30% מצריכת החשמל החודשית, זאת בזכות ניתוב המשאבים בחוכמה ו"סגירת הברז" בשעות הלילה או בהיעדר תנועה בבית ובמשרד.

רוצים ליהנות ממערכת "הבית החכם" עוד היום?

מערכת הבית החכם מתאימה לכל תקציב כוון שניתן להתקין מערכת בסיסית ולשדרג אותה בכל עת על ידי הוספת פונקציות מתקדמות. את המערכת ניתן להטמיע בקלות, במהירות ופשטות בבית ובמשרד וליהנות מיתרונותיה בתוך זמן קצר.

הזמינו אותנו עוד היום לייעוץ ואנו נשמח לסייע בבחירת המערכת המתאימה עבורכם, את מקום ואופן ההתקנה וגם – להדריך אתכם בתפעול המערכת. צרו עמנו קשר באמצעות הדוא"ל או בטלפון, ונגיע בהקדם.

מערכת שליטה ובקרה מתקדמת שתשנה את חייכם - פתרון לאדריכלים ויזמים

תמונה לתוכן לאדריכלים1להתחיל את היום עם חיוך, לבלות בנוחות בלתי מתפשרת, ליהנות מקדמה, איכות חיים ונוחות וגם לחסוך עד 30% מצריכת החשמל. הכירו את המערכת מבית Smart Touch שמעניקה לכם את כל זאת ועוד.

המערכת מהווה יתרון ענק לאדריכלים, יזמים וקבלנים

אנו שמחים להביא אליכם את הסוד לקדמה ואיכות חיים ולהכיר לכם את המערכת שבזכותה תציעו ללקוחות שדרוג ייחודי, טכנולוגיה חדשה עם מראה מעוצב ויוקרתי והטבה שתגרום להם להתרגש באמת .

מערכת "הבית החכם" מבית Smart Touch מורכבת ממפסקים ומתגים השולטים על הפונקציות השונות בבית, ויוצרים בזמן אמת ותוך כדי תנועה אווירה מתחלפת בהתאם לשעה ביום, למספר הנוכחים בבית, למזג האוויר ואפילו לפי מצב הרוח של הנוכחים.

כך לדוגמא: מערכת הבית החכם יוצרת אווירת "בוקר טוב" עם פתיחת התריסים בבית, הדלקת נורות בעוצמה גבוהה, הדלקת מערכת הסטריאו וחימום המים בדוד למקלחת מרעננת שתעזור להתחיל את היום בחיוך. בסוף היום המערכת יודעת להעביר את הבית למצב "רומנטי ונינוח" באופן אוטומטי, והיא תעמעם אורות, תדליק את החימום, תגיף את התריסים ותדליק את הטלוויזיה בערוץ המועדף עליכם.

את המערכת ניתן להפעיל בעזרת לוח בקרה חכם שיוצב בבית ובחדרים השונים בו, מהסמארטפון או הטאבלט וניתן לשלוט בה מרחוק ולתכנת אותה להכין את הבית לבואכם! בזכות כל היתרונות הללו ועוד המערכת הופכת את השהייה בבית לנעימה כמו חופשה פרטית או בילוי מרגיע בספא.

מערכת הבית החכם שלנו הינה אלחוטית ללא דרישות תשתית. ניתן להפוך כל בית או דירה רגילים לבתים חכמים מבלי לשנות את מערכת החשמל הקיימת וללא צורך בעבודות חציבה או בארונות חשמל מיוחדים.

ניתן להתאים את מפרט המערכת לכל פרויקט לפי תקציב והמערכת הינה מודולארית.

טכנולוגיה ירוקה בעלת תוו תקן ישראלי ואירופאי

נוסף על הפלוסים הגדולים שכבר הזכרנו נוסיף ונציין כי המערכת החכמה מסייעת ביצירת התנהלות צרכנית חכמה וחסכונית, ומאפשרת לצרכן בבית או במשרד להוריד כ- 30% מצריכת החשמל החודשית, זאת בזכות עבודה משולבת של המתגים והחיישן הסולארי וניתוב המשאבים בחוכמה ו"סגירת הברז" בשעות הלילה או בהיעדר תנועה בבית ובמשרד.

עובדה חשובה נוספת שתשמח אתכם היא שהשימוש במערכת בטיחותית למשפחה ולעובדים כוון שאינה פולטת קרינה המסכנת את הסובבים. הטכנולוגיה המתקדמת מגובה באישורים המחמירים של תווי התקן הישראלים והאירופאים ועומדת בסטנדרטים הגבוהים לבטיחות ואמינות. הודות לכל הנתונים הללו, מערכת "הבית החכם" מבית Smart Touch נחשבת לירוקה וידידותית לסביבה ומתאימה לקונספט הבניה הירוקה כיום.

רוצים ליהנות ממערכת "הבית החכם" עוד היום?

מערכת הבית החכם מתאימה לכל תקציב כוון שניתן להתקין מערכת בסיסית ולשדרג אותה בכל עת על ידי הוספת פונקציות מתקדמות. את המערכת ניתן להטמיע בקלות, במהירות ופשטות בבית ובמשרד וליהנות מיתרונותיה בתוך זמן קצר.

הזמינו אותנו עוד היום לייעוץ ואנו נשמח לסייע בבחירת המערכת המתאימה עבורכם, את מקום ואופן ההתקנה וגם – להדריך אתכם בתפעול המערכת. צרו עמנו קשר באמצעות הדוא"ל או בטלפון, ונגיע בהקדם.

נגישות