X

הבית החכם - IGH

העתיד כבר כאן: הכירו את הבית החכם

התנהלות חכמה, חסכונית ונטולת מאמץ!

מערכת igh היא פרי פיתוח ישראלי המשווקת למאות לקוחות מרוצים. המערכת משלבת טכנולוגיה מתקדמת לשליטה ובקרה בכל המפסקים החכמים בבית ובמשרד כולל אורות, חלונות, תריסים, טלוויזיה, מזגנים ועוד.

מערכת igh מסוגלת לא רק לגרום להפעלה וכיבוי של המכשירים השונים, אלא ללמוד את התנהגותו של הצרכן והעדפותיו ולהגיב באופן אוטומטי, ללא צורך מגע אדם. מה זאת אומרת בעצם?

מערכת igh לבית חכם מכילה מפסקים וחיישנים המפוזרים ברחבי הבית והמשרד המתקשרים ביניהם. המידע המתקבל מהחיישנים משפיע על תפקוד המכשירים השונים. לדוגמא: אם החיישן יזהה כי הסלון ריק מאדם הוא יאותת למפסק שיכבה את האור והמזגן ויגיף את התריסים. עם חידוש הפעילות בבית החיישן יאותת למפסק והוא ידליק את המזגן והאור, יחמם את המים בדוד ואף יפעיל את הטלוויזיה, אם תרצו.

המפסקים בבית החכם מסוגלים להתחבר כמעט לכל מכשיר אלקטרוני כך שתוכלו לשלוט בפעילותם בקלות, וללא מאמץ כלל, מתוך הבית או על ידי התחברות מרחוק לאפליקציה.

header-pic

חוסכים מאות שקלים בבית ובמשרד!

מערכת igh לבית חכם מביאה לחיסכון של מאות שקלים בשנה זאת על ידי ניצול נכון של משאבים, ומניעת בזבוז ושימוש יתר. בזכות החיבור למכשירים השונים בבית ניתן לתזמן את פעילות התאורה, המזגנים, המכשירים האלקטרונים וכו', לקבוע את משך פעילותם ולכבותם באופן אוטומטי בלילה, לדוגמא, או כאשר אתם נמצאים מחוץ לבית /למשרד ולא עושים בהם שימור. יתרון זה מביא לחיסכון של עד 30% מצריכת החשמל!

בנוסף, מפסקי igh מסוגלים למדוד את צריכת חשמל בזמן אמת ובמידה וזוהה מכשיר הצורך חשמל באופן לא מבוקר המערכת תאותת לכם מידית, זאת באמצעות שליחת הודעת מייל למכשיר הסלולרי, ותוכלו להחליף את המכשיר התקול במהירות ולמנוע בזבוז נוסף.

המערכת מגבירה את האבטחה

אם היתרונות שציינו עד כה לא הספיקו בכדי לעורר בכם התלהבות, נספר שהמערכת מסוגלת להגביר משמעותית את רמת האבטחה בבית. בזכות החיישנים המפוזרים בבית וגלאי התנועה המצויים בהם ניתן לזהות כל תנועה, כך שאם המערכת מזהה תנועה חשודה או תזוזה בחדר שאמור להיות ריק – היא מיד מדווחת לכם בשליחת דוא"ל והודעת טקסט לטלפון האישי.

ddd

התקנה פשוטה ותפעול ידידותי

למרות שמערכת igh שולטת בכל חלקי הבית היא אינה מצריכה התקנה מסובכת, קדיחות, חפירות או התערבות בתשתיות הבית והמשרד, וכל מה שצריך בכדי להפעיל את המערכת הוא חיבור פשוט לחשמל והמרת המפסקים בבית בפעולה מהירה וללא לכלוך.

דעו שגם תפעול המערכת פשוט מאוד: לאחר ההתקנה הראשונית של המפסקים והחיישנים ניתן לתזמן את המכשירים השונים לפעולה לפי צרכנו, ולפי לוח זמנים שנקבע מראש, בפשטות ובקלות.

ניתן להתקין את אפליקציית השליטה מרחוק על מערכת הבית החכם בכל המכשירים המתקדמים כגון: סמאראפון, אנדרואיד, אייפד, טאבלט ומחשב נייד ללא תוספת תשלום.

בית חכם וירוק!

מערכת igh היא מערכת ירוקה, בטוחה וידידותית לסביבה. אינה פולטת קרינה, עומדת בדרישות המחמירות לאיכות ואבטחה ומצוידת בתו תקן ישראלי ואירופאי. זהו מוצר ייחודי ובעל ערך רב גם בביטחון, באיכות חיים ובחיסכון כלכלי.

היתרון הגדול של המערכת הוא שתוכלו להקליד את ההגדרות והנתונים בעצמכם, ללא צורך בעזרתו של טכנאי או אנשי מקצוע, אך אל תדאגו, אנו ב"SMART TOUCH" נסייע לכם לבצע את הזנת הנתונים הראשונית ונדריך אתכם לגבי השימוש במערכת.

אתם יכולים ליהנות מהמערכת המתקדמת עוד היום!

אנו ב"SMART TOUCH" מיומנים בהתקנת המערכת בבתים, משרדים ומוסדות ומזמינים אתכם ליהנות ממנה כבר עכשיו. צרו עמנו קשר טלפוני ונגיע לבדיקת שטח ההתקנה, ביצוע מיפוי והתקנת המפסקים והחיישנים.

נשמח לענות על שאלותיכם בשיחת טלפון או בדוא"ל, ולייעץ בנוגע להתקנת המערכת בביתכם ובמשרדכם.

נגישות